Tercüme Bürosu Kağıthane
Haziran 3, 2017
Levent Tercüme Bürosu
Haziran 3, 2017

İstoç Tercüme Bürosu

Tercüme Bürosu İstoç

İstanbul’un her bir ilçesi ve semti Anadolu’da yer alan illere eşdeğer ve hatta bazıları bunlardan bile büyüktür. Türkiye’nin lokomotif bir metropol şehri olan İstanbul’un hemen hemen tüm ilçelerinde ve semtlerinde tercüme büroları bulunmaktadır. İstoç tercüme bürosu olarak faaliyet gösteren Tercüme Bürosu da İstanbul’un ve İstoç semtinin tercüme ihtiyaçlarını karşılamak için büyük bir özenle çalışmaktadır. İstoç yeminli çeviri bürosu olan Tercüme tüm dillerde yeminli ve noter onaylı tercüme hizmeti ile birlikte şu hizmetleri sunmaktadır.

Yeminli Tercüme İstoç

İstoç tercüme büromuz bünyesinde görev yapan yeminli tercümanlarımızca tercümesi yapılmış ve onaylanmış tercüme belgeleri yeminli tercüme vasfını taşımaktadır. İstoç bölgesinde özellikle şu tarz yeminli tercümelere ihtiyaç olmaktadır: diploma yeminli tercüme İstoç, transkript yeminli tercüme İstoç, ehliyet yeminli tercümesi, transkript yeminli tercüme İstoç, mahkeme kararları yeminli tercüme İstoç, pasaport yeminli tercüme İstoç, imza sirküleri yeminli tercüme İstoç,  nüfus cüzdanı yeminli tercüme İstoç, ticaret sicil gazetesi yeminli tercüme İstoç, boşanma kararı yeminli tercüme İstoç, faaliyet belgesi yeminli tercüme İstoç, oda kayıt sureti yeminli tercümesi, evlilik cüzdanı yeminli tercüme İstoç, şirket faaliyet raporları yeminli tercüme İstoç, tapu yeminli tercüme İstoç, patent yeminli tercüme İstoç, sözleşme yeminli tercüme İstoç, apostil yeminli tercüme İstoç, vekâletname yeminli tercüme İstoç, sağlık raporu yeminli tercüme İstoç, denklik belgesi yeminli tercümesi. İstoç semtinde tüm dillerde yeminli tercüme ihtiyaçlarınız için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Noter Onaylı Tercüme İstoç

Aynı şekilde, tercüme büromuzdaki yeminli tercümanlarımızca tercüme edilip onaylanan belgelerin noter tarafından da onaylanmasıyla noter onaylı tercüme elde edilir. Bazı resmi kurumlar tercümenin geçerli olması için noter tasdikli olmasını talep eder. Ayrıca, yurtdışına gönderilecek evraklar da yurtdışında geçerli olması için noter onayı, apostil onayı, dışişleri bakanlığı onayı ve ilgili konsolosluk onayına tabi olurlar. Tercüme olarak İstoç bölgesinde her türlü noter onaylı tercüme işlemi yapmaktayız. Noter onay işlemleri sizin adınıza firmamız tarafından ücretsiz yürütülmekte olup, noter onay ücretleri ise noter tarafından adınıza düzenlenen makbuz karşılığında tahsil edilmektedir. İstoç tercüme bürosu tarafından yeminli tercüme ve noter onaylı tercüme yapılan belgeleriniz adresinize ücretsiz kargo ile gönderilmektedir.

Hukuki Tercüme İstoç

Ticari şirket belgeleri, mahkeme kararları, sözleşmeler ve tüm resmi evrakların tercüme işlemleri hukuki tercüme kapsamında değerlendirilmektedir. Hukuki tercüme İstoç olarak alanında uzman profesyonel tercümanlarımızla kaliteli hukuki çeviri hizmetleri vermekteyiz.

Akademik Tercüme İstoç

Üniversite araştırma çalışmaları, tez, akademik makale, kitap, bilimsel araştırmalar akademik tercüme kapsamında değerlendirilmektedir. Akademik tercüme İstoç olarak alanında uzman profesyonel akademik tercümanlarımızla kaliteli akademik çeviri hizmetleri sunmaktayız.

Tıbbi Tercüme İstoç

Özellikle ilaç sektöründeki şirketler olmak üzere, hastanelerin ve tıp merkezlerinin İstoç bölgesinde yoğun olması medikal çeviri ihtiyacını da artırmaktadır. İlaç prospektüsleri tercümesi, doktor raporu çevirisi ve sağlık belgesi tercümesi gibi tercüme ihtiyacı oluşmaktadır. Tercüme Bürosu İstoç olarak her türlü tıbbi çeviri konusunda hizmet sunmaktayız.

Simultane Tercüme İstoç

İstoç semtinde yaygın olan kurum ve kuruluşlar ile özel şirketler yurtdışından gelen misafirleri, uluslararası organizasyonlar, kongre ve sempozyumlarda simultane tercümeye ihtiyaç duyarlar. Ekibimizdeki alanında profesyonel tercümanlarla birçok dilde simultane çeviri hizmeti sunmaktayız.

Ardıl Tercüme İstoç

Genellikle şirket toplantılarında ve küçük çaplı organizasyonlarda tercih edilen bir sözlü tercüme çeşidi olan Ardıl tercümede konuşmacı birkaç cümle kurduktan sonra tercüman çeviri işlemini gerçekleştirir. İstoç bölgesi özellikle yabancı ve yabancı ortaklı şirketlerin yoğun olarak bulunduğu bir yer olduğu için ardıl tercüman ihtiyacı da aynı oranda fazladır.

Tercüme Bürosu olarak İstanbul’un tüm ilçelerinde olduğu gibi İstoç semtinde de yukarıdaki hizmetlere ek olarak her türlü tercüme hizmeti sunmaktayız. Tercüme yaptığımız dillerden bazıları şunlardır: İngilizce Tercüme İstoç, Almanca Tercüme İstoç, Fransızca Tercüme İstoç, Arapça Tercüme İstoç, İspanyolca Tercüme İstoç, Farsça Tercüme İstoç, Azerice Tercüme İstoç, Rusça Tercüme İstoç, İtalyanca Tercüme İstoç, Çince Tercüme İstoç, Ukraynaca Tercüme İstoç, Japonca Tercüme İstoç, İsveçce Tercüme İstoç, Norveçce Tercüme İstoç, Danca Tercüme İstoç, Lehçe Tercüme İstoç, Macarca Tercüme İstoç, Tayca Tercüme İstoç, Azerice Tercüme İstoç, Arnavutça Tercüme İstoç, Boşnakça Tercüme İstoç, Bulgarca Tercüme İstoç, Çekçe Tercüme İstoç, Flemenkçe Tercüme İstoç, Gürcüce Tercüme İstoç, İbranice Tercüme İstoç, Kazakça Tercüme İstoç, Korece Tercüme İstoç, Türkmence Tercüme İstoç, Tayca Tercüme İstoç, Latince Tercüme İstoç, Osmanlıca Tercüme İstoç, Portekizce Tercüme İstoç, Kürtçe Tercüme İstoç, Sırpça Tercüme İstoç, Slovakça Tercüme İstoç, Slovence Tercüme İstoç, Urduca Tercüme İstoç, Yunanca Tercüme İstoç.

Tercüme Fiyatları İstoç

2018 yılında uygulan minimum İstoç tercüme fiyatları aşağıdaki tabloda verilmiştir:

Çeviri Dilleri Birim Fiyatlar
İngilizce Çeviri Fiyatı 12 TL
Almanca Çeviri Fiyatı 14 TL
Fransızca Çeviri Fiyatı 15 TL
Arapça Çeviri Fiyatı 18 TL
Rusça Çeviri Fiyatı 16 TL
Arnavutça Çeviri Fiyatı 30 TL
Amharca Çeviri Fiyatı 60 TL
Azerice Çeviri Fiyatı 25 TL
Belarusça Çeviri Fiyatı 30 TL
Baskça Çeviri Fiyatı 40 TL
Boşnakça Çeviri Fiyatı 30 TL
Bulgarca Çeviri Fiyatı 25 TL
Çekçe Çeviri Fiyatı 35 TL
Çince Çeviri Fiyatı 30 TL
Danca Çeviri Fiyatı 40 TL
Estonca Çeviri Fiyatı 40 TL
Farsça Çeviri Fiyatı 25 TL
Flemenkçe Çeviri Fiyatı 30 TL
Fince Çeviri Fiyatı 40 TL
Gürcüce Çeviri Fiyatı 30 TL
Hintçe Çeviri Fiyatı 40 TL
Hırvatça Çeviri Fiyatı 30 TL
Hollandaca Çeviri Fiyatı 30 TL
İbranice Çeviri Fiyatı 40 TL
İspanyolca Çeviri Fiyatı 25 TL
İtalyanca Çeviri Fiyatı 25 TL
İsveççe Çeviri Fiyatı 35 TL
İzlandaca Çeviri Fiyatı 35 TL
İrlandaca Çeviri Fiyatı 35 TL
Japonca Çeviri Fiyatı 40 TL
Kırgızca Çeviri Fiyatı 25 TL
Korece Çeviri Fiyatı 40 TL
Lehçe Çeviri Fiyatı 30 TL
Lüksemburgca Çeviri Fiyatı 45 TL
Litvanyaca Çeviri Fiyatı 45 TL
Macarca Çeviri Fiyatı 45 TL
Maltaca Çeviri Fiyatı 45 TL
Makedonca Çeviri Fiyatı 40 TL
Moldovaca Çeviri Fiyatı 40 TL
Norvecce Çeviri Fiyatı 40 TL
Nepalce Çeviri Fiyatı 40 TL
Osmanlıca Çeviri Fiyatı 30 TL
Özbekçe Çeviri Fiyatı 40 TL
Portekizce Çeviri Fiyatı 30 TL
Romence Çeviri Fiyatı 30 TL
Sırpça Çeviri Fiyatı 30 TL
Slovence Çeviri Fiyatı 30 TL
Slovakça Çeviri Fiyatı 30 TL
Süryanice Çeviri Fiyatı 40 TL
Tacikce Çeviri Fiyatı 45 TL
Türkmence Çeviri Fiyatı 35 TL
Ukraynaca Çeviri Fiyatı 20 TL
Vietnamca Çeviri Fiyatı 40 TL
Yunanca Çeviri Fiyatı 30 TL

İstoç Şubemizin İletişim Bilgileri:

Mecidiyeköy Mah. Mecidiye Cad. No: 11/3

Mecidiyeköy – Şişli / İSTANBUL

Tel: 0 212 232 06 55

Cep – WhatsApp: 0 532 496 48 24

E-posta: info@metropoltercume.net

Kurye servisimizle İstanbul’un tüm semtlerine aynı gün içinde teslimat yapmaktayız.

 

Comments are closed.