İstoç Tercüme Bürosu
Haziran 3, 2017
Zincirlikuyu Tercüme Bürosu
Haziran 3, 2017

Levent Tercüme Bürosu

Tercüme Bürosu Levent

İstanbul’un her bir ilçesi ve semti Anadolu’da yer alan illere eşdeğer ve hatta bazıları bunlardan bile büyüktür. Türkiye’nin lokomotif bir metropol şehri olan İstanbul’un hemen hemen tüm ilçelerinde ve semtlerinde tercüme büroları bulunmaktadır. Levent tercüme bürosu olarak faaliyet gösteren Tercüme Bürosu da İstanbul’un ve Levent semtinin tercüme ihtiyaçlarını karşılamak için büyük bir özenle çalışmaktadır. Levent yeminli çeviri bürosu olan Tercüme tüm dillerde yeminli ve noter onaylı tercüme hizmeti ile birlikte şu hizmetleri sunmaktadır.

Yeminli Tercüme Levent

Levent tercüme büromuz bünyesinde görev yapan yeminli tercümanlarımızca tercümesi yapılmış ve onaylanmış tercüme belgeleri yeminli tercüme vasfını taşımaktadır. Levent bölgesinde özellikle şu tarz yeminli tercümelere ihtiyaç olmaktadır: diploma yeminli tercüme Levent, transkript yeminli tercüme Levent, ehliyet yeminli tercümesi, transkript yeminli tercüme Levent, mahkeme kararları yeminli tercüme Levent, pasaport yeminli tercüme Levent, imza sirküleri yeminli tercüme Levent,  nüfus cüzdanı yeminli tercüme Levent, ticaret sicil gazetesi yeminli tercüme Levent, boşanma kararı yeminli tercüme Levent, faaliyet belgesi yeminli tercüme Levent, oda kayıt sureti yeminli tercümesi, evlilik cüzdanı yeminli tercüme Levent, şirket faaliyet raporları yeminli tercüme Levent, tapu yeminli tercüme Levent, patent yeminli tercüme Levent, sözleşme yeminli tercüme Levent, apostil yeminli tercüme Levent, vekâletname yeminli tercüme Levent, sağlık raporu yeminli tercüme Levent, denklik belgesi yeminli tercümesi. Levent semtinde tüm dillerde yeminli tercüme ihtiyaçlarınız için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Noter Onaylı Tercüme Levent

Aynı şekilde, tercüme büromuzdaki yeminli tercümanlarımızca tercüme edilip onaylanan belgelerin noter tarafından da onaylanmasıyla noter onaylı tercüme elde edilir. Bazı resmi kurumlar tercümenin geçerli olması için noter tasdikli olmasını talep eder. Ayrıca, yurtdışına gönderilecek evraklar da yurtdışında geçerli olması için noter onayı, apostil onayı, dışişleri bakanlığı onayı ve ilgili konsolosluk onayına tabi olurlar. Tercüme olarak Levent bölgesinde her türlü noter onaylı tercüme işlemi yapmaktayız. Noter onay işlemleri sizin adınıza firmamız tarafından ücretsiz yürütülmekte olup, noter onay ücretleri ise noter tarafından adınıza düzenlenen makbuz karşılığında tahsil edilmektedir. Levent tercüme bürosu tarafından yeminli tercüme ve noter onaylı tercüme yapılan belgeleriniz adresinize ücretsiz kargo ile gönderilmektedir.

Hukuki Tercüme Levent

Ticari şirket belgeleri, mahkeme kararları, sözleşmeler ve tüm resmi evrakların tercüme işlemleri hukuki tercüme kapsamında değerlendirilmektedir. Hukuki tercüme Levent olarak alanında uzman profesyonel tercümanlarımızla kaliteli hukuki çeviri hizmetleri vermekteyiz.

Akademik Tercüme Levent

Üniversite araştırma çalışmaları, tez, akademik makale, kitap, bilimsel araştırmalar akademik tercüme kapsamında değerlendirilmektedir. Akademik tercüme Levent olarak alanında uzman profesyonel akademik tercümanlarımızla kaliteli akademik çeviri hizmetleri sunmaktayız.

Tıbbi Tercüme Levent

Özellikle ilaç sektöründeki şirketler olmak üzere, hastanelerin ve tıp merkezlerinin Levent bölgesinde yoğun olması medikal çeviri ihtiyacını da artırmaktadır. İlaç prospektüsleri tercümesi, doktor raporu çevirisi ve sağlık belgesi tercümesi gibi tercüme ihtiyacı oluşmaktadır. Tercüme Bürosu Levent olarak her türlü tıbbi çeviri konusunda hizmet sunmaktayız.

Simultane Tercüme Levent

Levent semtinde yaygın olan kurum ve kuruluşlar ile özel şirketler yurtdışından gelen misafirleri, uluslararası organizasyonlar, kongre ve sempozyumlarda simultane tercümeye ihtiyaç duyarlar. Ekibimizdeki alanında profesyonel tercümanlarla birçok dilde simultane çeviri hizmeti sunmaktayız.

Ardıl Tercüme Levent

Genellikle şirket toplantılarında ve küçük çaplı organizasyonlarda tercih edilen bir sözlü tercüme çeşidi olan Ardıl tercümede konuşmacı birkaç cümle kurduktan sonra tercüman çeviri işlemini gerçekleştirir. Levent bölgesi özellikle yabancı ve yabancı ortaklı şirketlerin yoğun olarak bulunduğu bir yer olduğu için ardıl tercüman ihtiyacı da aynı oranda fazladır.

Tercüme Bürosu olarak İstanbul’un tüm ilçelerinde olduğu gibi Levent semtinde de yukarıdaki hizmetlere ek olarak her türlü tercüme hizmeti sunmaktayız. Tercüme yaptığımız dillerden bazıları şunlardır: İngilizce Tercüme Levent, Almanca Tercüme Levent, Fransızca Tercüme Levent, Arapça Tercüme Levent, İspanyolca Tercüme Levent, Farsça Tercüme Levent, Azerice Tercüme Levent, Rusça Tercüme Levent, İtalyanca Tercüme Levent, Çince Tercüme Levent, Ukraynaca Tercüme Levent, Japonca Tercüme Levent, İsveçce Tercüme Levent, Norveçce Tercüme Levent, Danca Tercüme Levent, Lehçe Tercüme Levent, Macarca Tercüme Levent, Tayca Tercüme Levent, Azerice Tercüme Levent, Arnavutça Tercüme Levent, Boşnakça Tercüme Levent, Bulgarca Tercüme Levent, Çekçe Tercüme Levent, Flemenkçe Tercüme Levent, Gürcüce Tercüme Levent, İbranice Tercüme Levent, Kazakça Tercüme Levent, Korece Tercüme Levent, Türkmence Tercüme Levent, Tayca Tercüme Levent, Latince Tercüme Levent, Osmanlıca Tercüme Levent, Portekizce Tercüme Levent, Kürtçe Tercüme Levent, Sırpça Tercüme Levent, Slovakça Tercüme Levent, Slovence Tercüme Levent, Urduca Tercüme Levent, Yunanca Tercüme Levent.

Tercüme Fiyatları Levent

2018 yılında uygulan minimum Levent tercüme fiyatları aşağıdaki tabloda verilmiştir:

Çeviri Dilleri Birim Fiyatlar
İngilizce Çeviri Fiyatı 12 TL
Almanca Çeviri Fiyatı 14 TL
Fransızca Çeviri Fiyatı 15 TL
Arapça Çeviri Fiyatı 18 TL
Rusça Çeviri Fiyatı 16 TL
Arnavutça Çeviri Fiyatı 30 TL
Amharca Çeviri Fiyatı 60 TL
Azerice Çeviri Fiyatı 25 TL
Belarusça Çeviri Fiyatı 30 TL
Baskça Çeviri Fiyatı 40 TL
Boşnakça Çeviri Fiyatı 30 TL
Bulgarca Çeviri Fiyatı 25 TL
Çekçe Çeviri Fiyatı 35 TL
Çince Çeviri Fiyatı 30 TL
Danca Çeviri Fiyatı 40 TL
Estonca Çeviri Fiyatı 40 TL
Farsça Çeviri Fiyatı 25 TL
Flemenkçe Çeviri Fiyatı 30 TL
Fince Çeviri Fiyatı 40 TL
Gürcüce Çeviri Fiyatı 30 TL
Hintçe Çeviri Fiyatı 40 TL
Hırvatça Çeviri Fiyatı 30 TL
Hollandaca Çeviri Fiyatı 30 TL
İbranice Çeviri Fiyatı 40 TL
İspanyolca Çeviri Fiyatı 25 TL
İtalyanca Çeviri Fiyatı 25 TL
İsveççe Çeviri Fiyatı 35 TL
İzlandaca Çeviri Fiyatı 35 TL
İrlandaca Çeviri Fiyatı 35 TL
Japonca Çeviri Fiyatı 40 TL
Kırgızca Çeviri Fiyatı 25 TL
Korece Çeviri Fiyatı 40 TL
Lehçe Çeviri Fiyatı 30 TL
Lüksemburgca Çeviri Fiyatı 45 TL
Litvanyaca Çeviri Fiyatı 45 TL
Macarca Çeviri Fiyatı 45 TL
Maltaca Çeviri Fiyatı 45 TL
Makedonca Çeviri Fiyatı 40 TL
Moldovaca Çeviri Fiyatı 40 TL
Norvecce Çeviri Fiyatı 40 TL
Nepalce Çeviri Fiyatı 40 TL
Osmanlıca Çeviri Fiyatı 30 TL
Özbekçe Çeviri Fiyatı 40 TL
Portekizce Çeviri Fiyatı 30 TL
Romence Çeviri Fiyatı 30 TL
Sırpça Çeviri Fiyatı 30 TL
Slovence Çeviri Fiyatı 30 TL
Slovakça Çeviri Fiyatı 30 TL
Süryanice Çeviri Fiyatı 40 TL
Tacikce Çeviri Fiyatı 45 TL
Türkmence Çeviri Fiyatı 35 TL
Ukraynaca Çeviri Fiyatı 20 TL
Vietnamca Çeviri Fiyatı 40 TL
Yunanca Çeviri Fiyatı 30 TL

Levent Şubemizin İletişim Bilgileri:

Mecidiyeköy Mah. Mecidiye Cad. No: 11/3

Mecidiyeköy – Şişli / İSTANBUL

Tel: 0 212 232 06 55

Cep – WhatsApp: 0 532 496 48 24

E-posta: info@metropoltercume.net

Kurye servisimizle İstanbul’un tüm semtlerine aynı gün içinde teslimat yapmaktayız.

 

Comments are closed.