Okmeydanı Tercüme Bürosu

Çağlayan Tercüme Bürosu
Haziran 3, 2017
İstiklal Caddesi Tercüme Bürosu
Haziran 3, 2017

Okmeydanı Tercüme Bürosu

Tercüme Bürosu Okmeydanı

İstanbul’un her bir ilçesi ve semti Anadolu’da yer alan illere eşdeğer ve hatta bazıları bunlardan bile büyüktür. Türkiye’nin lokomotif bir metropol şehri olan İstanbul’un hemen hemen tüm ilçelerinde ve semtlerinde tercüme büroları bulunmaktadır. Okmeydanı tercüme bürosu olarak faaliyet gösteren Metropol Tercüme Bürosu da İstanbul’un ve Okmeydanı semtinin tercüme ihtiyaçlarını karşılamak için büyük bir özenle çalışmaktadır. Okmeydanı yeminli çeviri bürosu olan Metropol Tercüme tüm dillerde yeminli ve noter onaylı tercüme hizmeti ile birlikte şu hizmetleri sunmaktadır.

Yeminli Tercüme Okmeydanı

Okmeydanı tercüme büromuz bünyesinde görev yapan yeminli tercümanlarımızca tercümesi yapılmış ve onaylanmış tercüme belgeleri yeminli tercüme vasfını taşımaktadır. Okmeydanı bölgesinde özellikle şu tarz yeminli tercümelere ihtiyaç olmaktadır: diploma yeminli tercüme Okmeydanı, transkript yeminli tercüme Okmeydanı, ehliyet yeminli tercümesi, transkript yeminli tercüme Okmeydanı, mahkeme kararları yeminli tercüme Okmeydanı, pasaport yeminli tercüme Okmeydanı, imza sirküleri yeminli tercüme Okmeydanı,  nüfus cüzdanı yeminli tercüme Okmeydanı, ticaret sicil gazetesi yeminli tercüme Okmeydanı, boşanma kararı yeminli tercüme Okmeydanı, faaliyet belgesi yeminli tercüme Okmeydanı, oda kayıt sureti yeminli tercümesi, evlilik cüzdanı yeminli tercüme Okmeydanı, şirket faaliyet raporları yeminli tercüme Okmeydanı, tapu yeminli tercüme Okmeydanı, patent yeminli tercüme Okmeydanı, sözleşme yeminli tercüme Okmeydanı, apostil yeminli tercüme Okmeydanı, vekâletname yeminli tercüme Okmeydanı, sağlık raporu yeminli tercüme Okmeydanı, denklik belgesi yeminli tercümesi. Okmeydanı semtinde tüm dillerde yeminli tercüme ihtiyaçlarınız için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Noter Onaylı Tercüme Okmeydanı

Aynı şekilde, tercüme büromuzdaki yeminli tercümanlarımızca tercüme edilip onaylanan belgelerin noter tarafından da onaylanmasıyla noter onaylı tercüme elde edilir. Bazı resmi kurumlar tercümenin geçerli olması için noter tasdikli olmasını talep eder. Ayrıca, yurtdışına gönderilecek evraklar da yurtdışında geçerli olması için noter onayı, apostil onayı, dışişleri bakanlığı onayı ve ilgili konsolosluk onayına tabi olurlar. Metropol Tercüme olarak Okmeydanı bölgesinde her türlü noter onaylı tercüme işlemi yapmaktayız. Noter onay işlemleri sizin adınıza firmamız tarafından ücretsiz yürütülmekte olup, noter onay ücretleri ise noter tarafından adınıza düzenlenen makbuz karşılığında tahsil edilmektedir. Okmeydanı tercüme bürosu tarafından yeminli tercüme ve noter onaylı tercüme yapılan belgeleriniz adresinize ücretsiz kargo ile gönderilmektedir.

Hukuki Tercüme Okmeydanı

Ticari şirket belgeleri, mahkeme kararları, sözleşmeler ve tüm resmi evrakların tercüme işlemleri hukuki tercüme kapsamında değerlendirilmektedir. Hukuki tercüme Okmeydanı olarak alanında uzman profesyonel tercümanlarımızla kaliteli hukuki çeviri hizmetleri vermekteyiz.

Akademik Tercüme Okmeydanı

Üniversite araştırma çalışmaları, tez, akademik makale, kitap, bilimsel araştırmalar akademik tercüme kapsamında değerlendirilmektedir. Akademik tercüme Okmeydanı olarak alanında uzman profesyonel akademik tercümanlarımızla kaliteli akademik çeviri hizmetleri sunmaktayız.

Tıbbi Tercüme Okmeydanı

Özellikle ilaç sektöründeki şirketler olmak üzere, hastanelerin ve tıp merkezlerinin Okmeydanı bölgesinde yoğun olması medikal çeviri ihtiyacını da artırmaktadır. İlaç prospektüsleri tercümesi, doktor raporu çevirisi ve sağlık belgesi tercümesi gibi tercüme ihtiyacı oluşmaktadır. Metropol Tercüme Bürosu Okmeydanı olarak her türlü tıbbi çeviri konusunda hizmet sunmaktayız.

Simultane Tercüme Okmeydanı

Okmeydanı semtinde yaygın olan kurum ve kuruluşlar ile özel şirketler yurtdışından gelen misafirleri, uluslararası organizasyonlar, kongre ve sempozyumlarda simultane tercümeye ihtiyaç duyarlar. Ekibimizdeki alanında profesyonel tercümanlarla birçok dilde simultane çeviri hizmeti sunmaktayız.

Ardıl Tercüme Okmeydanı

Genellikle şirket toplantılarında ve küçük çaplı organizasyonlarda tercih edilen bir sözlü tercüme çeşidi olan Ardıl tercümede konuşmacı birkaç cümle kurduktan sonra tercüman çeviri işlemini gerçekleştirir. Okmeydanı bölgesi özellikle yabancı ve yabancı ortaklı şirketlerin yoğun olarak bulunduğu bir yer olduğu için ardıl tercüman ihtiyacı da aynı oranda fazladır.

Metropol Tercüme Bürosu olarak İstanbul’un tüm ilçelerinde olduğu gibi Okmeydanı semtinde de yukarıdaki hizmetlere ek olarak her türlü tercüme hizmeti sunmaktayız. Tercüme yaptığımız dillerden bazıları şunlardır: İngilizce Tercüme Okmeydanı, Almanca Tercüme Okmeydanı, Fransızca Tercüme Okmeydanı, Arapça Tercüme Okmeydanı, İspanyolca Tercüme Okmeydanı, Farsça Tercüme Okmeydanı, Azerice Tercüme Okmeydanı, Rusça Tercüme Okmeydanı, İtalyanca Tercüme Okmeydanı, Çince Tercüme Okmeydanı, Ukraynaca Tercüme Okmeydanı, Japonca Tercüme Okmeydanı, İsveçce Tercüme Okmeydanı, Norveçce Tercüme Okmeydanı, Danca Tercüme Okmeydanı, Lehçe Tercüme Okmeydanı, Macarca Tercüme Okmeydanı, Tayca Tercüme Okmeydanı, Azerice Tercüme Okmeydanı, Arnavutça Tercüme Okmeydanı, Boşnakça Tercüme Okmeydanı, Bulgarca Tercüme Okmeydanı, Çekçe Tercüme Okmeydanı, Flemenkçe Tercüme Okmeydanı, Gürcüce Tercüme Okmeydanı, İbranice Tercüme Okmeydanı, Kazakça Tercüme Okmeydanı, Korece Tercüme Okmeydanı, Türkmence Tercüme Okmeydanı, Tayca Tercüme Okmeydanı, Latince Tercüme Okmeydanı, Osmanlıca Tercüme Okmeydanı, Portekizce Tercüme Okmeydanı, Kürtçe Tercüme Okmeydanı, Sırpça Tercüme Okmeydanı, Slovakça Tercüme Okmeydanı, Slovence Tercüme Okmeydanı, Urduca Tercüme Okmeydanı, Yunanca Tercüme Okmeydanı.

Tercüme Fiyatları Okmeydanı

2018 yılında uygulan minimum Okmeydanı tercüme fiyatları aşağıdaki tabloda verilmiştir:

Çeviri Dilleri Birim Fiyatlar
İngilizce Çeviri Fiyatı 12 TL
Almanca Çeviri Fiyatı 14 TL
Fransızca Çeviri Fiyatı 15 TL
Arapça Çeviri Fiyatı 18 TL
Rusça Çeviri Fiyatı 16 TL
Arnavutça Çeviri Fiyatı 30 TL
Amharca Çeviri Fiyatı 60 TL
Azerice Çeviri Fiyatı 25 TL
Belarusça Çeviri Fiyatı 30 TL
Baskça Çeviri Fiyatı 40 TL
Boşnakça Çeviri Fiyatı 30 TL
Bulgarca Çeviri Fiyatı 25 TL
Çekçe Çeviri Fiyatı 35 TL
Çince Çeviri Fiyatı 30 TL
Danca Çeviri Fiyatı 40 TL
Estonca Çeviri Fiyatı 40 TL
Farsça Çeviri Fiyatı 25 TL
Flemenkçe Çeviri Fiyatı 30 TL
Fince Çeviri Fiyatı 40 TL
Gürcüce Çeviri Fiyatı 30 TL
Hintçe Çeviri Fiyatı 40 TL
Hırvatça Çeviri Fiyatı 30 TL
Hollandaca Çeviri Fiyatı 30 TL
İbranice Çeviri Fiyatı 40 TL
İspanyolca Çeviri Fiyatı 25 TL
İtalyanca Çeviri Fiyatı 25 TL
İsveççe Çeviri Fiyatı 35 TL
İzlandaca Çeviri Fiyatı 35 TL
İrlandaca Çeviri Fiyatı 35 TL
Japonca Çeviri Fiyatı 40 TL
Kırgızca Çeviri Fiyatı 25 TL
Korece Çeviri Fiyatı 40 TL
Lehçe Çeviri Fiyatı 30 TL
Lüksemburgca Çeviri Fiyatı 45 TL
Litvanyaca Çeviri Fiyatı 45 TL
Macarca Çeviri Fiyatı 45 TL
Maltaca Çeviri Fiyatı 45 TL
Makedonca Çeviri Fiyatı 40 TL
Moldovaca Çeviri Fiyatı 40 TL
Norvecce Çeviri Fiyatı 40 TL
Nepalce Çeviri Fiyatı 40 TL
Osmanlıca Çeviri Fiyatı 30 TL
Özbekçe Çeviri Fiyatı 40 TL
Portekizce Çeviri Fiyatı 30 TL
Romence Çeviri Fiyatı 30 TL
Sırpça Çeviri Fiyatı 30 TL
Slovence Çeviri Fiyatı 30 TL
Slovakça Çeviri Fiyatı 30 TL
Süryanice Çeviri Fiyatı 40 TL
Tacikce Çeviri Fiyatı 45 TL
Türkmence Çeviri Fiyatı 35 TL
Ukraynaca Çeviri Fiyatı 20 TL
Vietnamca Çeviri Fiyatı 40 TL
Yunanca Çeviri Fiyatı 30 TL

Okmeydanı Şubemizin İletişim Bilgileri:

Mecidiyeköy Mah. Mecidiye Cad. No: 11/3

Mecidiyeköy – Şişli / İSTANBUL

Tel: 0 212 232 06 55

Cep – WhatsApp: 0 532 496 48 24

E-posta: info@metropoltercume.net

Kurye servisimizle İstanbul’un tüm semtlerine aynı gün içinde teslimat yapmaktayız.

 

Comments are closed.