İstiklal Caddesi Tercüme Bürosu
Haziran 3, 2017
Gayrettepe Tercüme Bürosu
Haziran 3, 2017

Şirinevler Tercüme Bürosu

Tercüme Bürosu Şirinevler

İstanbul’un her bir ilçesi ve semti Anadolu’da yer alan illere eşdeğer ve hatta bazıları bunlardan bile büyüktür. Türkiye’nin lokomotif bir metropol şehri olan İstanbul’un hemen hemen tüm ilçelerinde ve semtlerinde tercüme büroları bulunmaktadır. Şirinevler tercüme bürosu olarak faaliyet gösteren Metropol Tercüme Bürosu da İstanbul’un ve Şirinevler semtinin tercüme ihtiyaçlarını karşılamak için büyük bir özenle çalışmaktadır. Şirinevler yeminli çeviri bürosu olan Metropol Tercüme tüm dillerde yeminli ve noter onaylı tercüme hizmeti ile birlikte şu hizmetleri sunmaktadır.

Yeminli Tercüme Şirinevler

Şirinevler tercüme büromuz bünyesinde görev yapan yeminli tercümanlarımızca tercümesi yapılmış ve onaylanmış tercüme belgeleri yeminli tercüme vasfını taşımaktadır. Şirinevler bölgesinde özellikle şu tarz yeminli tercümelere ihtiyaç olmaktadır: diploma yeminli tercüme Şirinevler, transkript yeminli tercüme Şirinevler, ehliyet yeminli tercümesi, transkript yeminli tercüme Şirinevler, mahkeme kararları yeminli tercüme Şirinevler, pasaport yeminli tercüme Şirinevler, imza sirküleri yeminli tercüme Şirinevler,  nüfus cüzdanı yeminli tercüme Şirinevler, ticaret sicil gazetesi yeminli tercüme Şirinevler, boşanma kararı yeminli tercüme Şirinevler, faaliyet belgesi yeminli tercüme Şirinevler, oda kayıt sureti yeminli tercümesi, evlilik cüzdanı yeminli tercüme Şirinevler, şirket faaliyet raporları yeminli tercüme Şirinevler, tapu yeminli tercüme Şirinevler, patent yeminli tercüme Şirinevler, sözleşme yeminli tercüme Şirinevler, apostil yeminli tercüme Şirinevler, vekâletname yeminli tercüme Şirinevler, sağlık raporu yeminli tercüme Şirinevler, denklik belgesi yeminli tercümesi. Şirinevler semtinde tüm dillerde yeminli tercüme ihtiyaçlarınız için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Noter Onaylı Tercüme Şirinevler

Aynı şekilde, tercüme büromuzdaki yeminli tercümanlarımızca tercüme edilip onaylanan belgelerin noter tarafından da onaylanmasıyla noter onaylı tercüme elde edilir. Bazı resmi kurumlar tercümenin geçerli olması için noter tasdikli olmasını talep eder. Ayrıca, yurtdışına gönderilecek evraklar da yurtdışında geçerli olması için noter onayı, apostil onayı, dışişleri bakanlığı onayı ve ilgili konsolosluk onayına tabi olurlar. Metropol Tercüme olarak Şirinevler bölgesinde her türlü noter onaylı tercüme işlemi yapmaktayız. Noter onay işlemleri sizin adınıza firmamız tarafından ücretsiz yürütülmekte olup, noter onay ücretleri ise noter tarafından adınıza düzenlenen makbuz karşılığında tahsil edilmektedir. Şirinevler tercüme bürosu tarafından yeminli tercüme ve noter onaylı tercüme yapılan belgeleriniz adresinize ücretsiz kargo ile gönderilmektedir.

Hukuki Tercüme Şirinevler

Ticari şirket belgeleri, mahkeme kararları, sözleşmeler ve tüm resmi evrakların tercüme işlemleri hukuki tercüme kapsamında değerlendirilmektedir. Hukuki tercüme Şirinevler olarak alanında uzman profesyonel tercümanlarımızla kaliteli hukuki çeviri hizmetleri vermekteyiz.

Akademik Tercüme Şirinevler

Üniversite araştırma çalışmaları, tez, akademik makale, kitap, bilimsel araştırmalar akademik tercüme kapsamında değerlendirilmektedir. Akademik tercüme Şirinevler olarak alanında uzman profesyonel akademik tercümanlarımızla kaliteli akademik çeviri hizmetleri sunmaktayız.

Tıbbi Tercüme Şirinevler

Özellikle ilaç sektöründeki şirketler olmak üzere, hastanelerin ve tıp merkezlerinin Şirinevler bölgesinde yoğun olması medikal çeviri ihtiyacını da artırmaktadır. İlaç prospektüsleri tercümesi, doktor raporu çevirisi ve sağlık belgesi tercümesi gibi tercüme ihtiyacı oluşmaktadır. Metropol Tercüme Bürosu Şirinevler olarak her türlü tıbbi çeviri konusunda hizmet sunmaktayız.

Simultane Tercüme Şirinevler

Şirinevler semtinde yaygın olan kurum ve kuruluşlar ile özel şirketler yurtdışından gelen misafirleri, uluslararası organizasyonlar, kongre ve sempozyumlarda simultane tercümeye ihtiyaç duyarlar. Ekibimizdeki alanında profesyonel tercümanlarla birçok dilde simultane çeviri hizmeti sunmaktayız.

Ardıl Tercüme Şirinevler

Genellikle şirket toplantılarında ve küçük çaplı organizasyonlarda tercih edilen bir sözlü tercüme çeşidi olan Ardıl tercümede konuşmacı birkaç cümle kurduktan sonra tercüman çeviri işlemini gerçekleştirir. Şirinevler bölgesi özellikle yabancı ve yabancı ortaklı şirketlerin yoğun olarak bulunduğu bir yer olduğu için ardıl tercüman ihtiyacı da aynı oranda fazladır.

Metropol Tercüme Bürosu olarak İstanbul’un tüm ilçelerinde olduğu gibi Şirinevler semtinde de yukarıdaki hizmetlere ek olarak her türlü tercüme hizmeti sunmaktayız. Tercüme yaptığımız dillerden bazıları şunlardır: İngilizce Tercüme Şirinevler, Almanca Tercüme Şirinevler, Fransızca Tercüme Şirinevler, Arapça Tercüme Şirinevler, İspanyolca Tercüme Şirinevler, Farsça Tercüme Şirinevler, Azerice Tercüme Şirinevler, Rusça Tercüme Şirinevler, İtalyanca Tercüme Şirinevler, Çince Tercüme Şirinevler, Ukraynaca Tercüme Şirinevler, Japonca Tercüme Şirinevler, İsveçce Tercüme Şirinevler, Norveçce Tercüme Şirinevler, Danca Tercüme Şirinevler, Lehçe Tercüme Şirinevler, Macarca Tercüme Şirinevler, Tayca Tercüme Şirinevler, Azerice Tercüme Şirinevler, Arnavutça Tercüme Şirinevler, Boşnakça Tercüme Şirinevler, Bulgarca Tercüme Şirinevler, Çekçe Tercüme Şirinevler, Flemenkçe Tercüme Şirinevler, Gürcüce Tercüme Şirinevler, İbranice Tercüme Şirinevler, Kazakça Tercüme Şirinevler, Korece Tercüme Şirinevler, Türkmence Tercüme Şirinevler, Tayca Tercüme Şirinevler, Latince Tercüme Şirinevler, Osmanlıca Tercüme Şirinevler, Portekizce Tercüme Şirinevler, Kürtçe Tercüme Şirinevler, Sırpça Tercüme Şirinevler, Slovakça Tercüme Şirinevler, Slovence Tercüme Şirinevler, Urduca Tercüme Şirinevler, Yunanca Tercüme Şirinevler.

Tercüme Fiyatları Şirinevler

2018 yılında uygulan minimum Şirinevler tercüme fiyatları aşağıdaki tabloda verilmiştir:

Çeviri Dilleri Birim Fiyatlar
İngilizce Çeviri Fiyatı 12 TL
Almanca Çeviri Fiyatı 14 TL
Fransızca Çeviri Fiyatı 15 TL
Arapça Çeviri Fiyatı 18 TL
Rusça Çeviri Fiyatı 16 TL
Arnavutça Çeviri Fiyatı 30 TL
Amharca Çeviri Fiyatı 60 TL
Azerice Çeviri Fiyatı 25 TL
Belarusça Çeviri Fiyatı 30 TL
Baskça Çeviri Fiyatı 40 TL
Boşnakça Çeviri Fiyatı 30 TL
Bulgarca Çeviri Fiyatı 25 TL
Çekçe Çeviri Fiyatı 35 TL
Çince Çeviri Fiyatı 30 TL
Danca Çeviri Fiyatı 40 TL
Estonca Çeviri Fiyatı 40 TL
Farsça Çeviri Fiyatı 25 TL
Flemenkçe Çeviri Fiyatı 30 TL
Fince Çeviri Fiyatı 40 TL
Gürcüce Çeviri Fiyatı 30 TL
Hintçe Çeviri Fiyatı 40 TL
Hırvatça Çeviri Fiyatı 30 TL
Hollandaca Çeviri Fiyatı 30 TL
İbranice Çeviri Fiyatı 40 TL
İspanyolca Çeviri Fiyatı 25 TL
İtalyanca Çeviri Fiyatı 25 TL
İsveççe Çeviri Fiyatı 35 TL
İzlandaca Çeviri Fiyatı 35 TL
İrlandaca Çeviri Fiyatı 35 TL
Japonca Çeviri Fiyatı 40 TL
Kırgızca Çeviri Fiyatı 25 TL
Korece Çeviri Fiyatı 40 TL
Lehçe Çeviri Fiyatı 30 TL
Lüksemburgca Çeviri Fiyatı 45 TL
Litvanyaca Çeviri Fiyatı 45 TL
Macarca Çeviri Fiyatı 45 TL
Maltaca Çeviri Fiyatı 45 TL
Makedonca Çeviri Fiyatı 40 TL
Moldovaca Çeviri Fiyatı 40 TL
Norvecce Çeviri Fiyatı 40 TL
Nepalce Çeviri Fiyatı 40 TL
Osmanlıca Çeviri Fiyatı 30 TL
Özbekçe Çeviri Fiyatı 40 TL
Portekizce Çeviri Fiyatı 30 TL
Romence Çeviri Fiyatı 30 TL
Sırpça Çeviri Fiyatı 30 TL
Slovence Çeviri Fiyatı 30 TL
Slovakça Çeviri Fiyatı 30 TL
Süryanice Çeviri Fiyatı 40 TL
Tacikce Çeviri Fiyatı 45 TL
Türkmence Çeviri Fiyatı 35 TL
Ukraynaca Çeviri Fiyatı 20 TL
Vietnamca Çeviri Fiyatı 40 TL
Yunanca Çeviri Fiyatı 30 TL

Şirinevler Şubemizin İletişim Bilgileri:

Mecidiyeköy Mah. Mecidiye Cad. No: 11/3

Mecidiyeköy – Şişli / İSTANBUL

Tel: 0 212 232 06 55

Cep – WhatsApp: 0 532 496 48 24

E-posta: info@metropoltercume.net

Kurye servisimizle İstanbul’un tüm semtlerine aynı gün içinde teslimat yapmaktayız.

 

Comments are closed.