Şişli Tercüme Bürosu

İstanbul Tercüme Bürosu
Ocak 24, 2017
Mecidiyeköy Tercüme Bürosu
Mart 9, 2017

Şişli Tercüme Bürosu

Şişli Tercüme Bürosu

Uzun yıllar tercüme sektöründe bulunan firmamız itibarlı şekilde çalışmalarına devam etmektedir. Profesyonel kadromuz ve disiplinli çalışmamızla her zaman sizinleyiz. Ekibimizde dil uzmanları da bulunmaktadır ve birçok ana dilde çeviri yapabilmekteyiz. Bireysel olarak ya da firma bazında başvurabilirsiniz. İstanbul Şişli’de bulunan merkezimizde her türlü çevirilerinize çözümleri mükemmel olarak bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Şişli tercüme bürosu demek profesyonel çeviri hizmeti demektir. Tercüme büromuza ilk başvurduğunuz andan itibaren ihtiyacınız elemanlarımız tarafından gözden geçirilir ve talebiniz ne ise buna göre planlama, programlama yapılır. Çeviri süremiz sizin uygun gördüğünüz zamana göre belirlenmektedir. Ayrıca istediğiniz ve olması gereken tercüme formatı neyse, çevirimlerimiz ona uygun olarak yapılacaktır.

Şişli’de Yeminli Tercüme Hizmetleri

Şişli tercüme ofisimiz olarak İstanbul çapında tüm tercüme işlemlerine ve başvurularına cevap verebilecek kapasitedeyiz. Ayrıca ülkemizin her yerinden internet üzerinden veya kargo ile başvuru yapabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz size derhal ve en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Kısaca firmamızın ne tür tercüme işleri yaptığından bahsedelim. İngilizce dilinde birçok alanda sizlere yardımcı olmaktayız. Buna göre, ticari işlemleriniz için gerekli her türlü ticari tercümeleri firmamızda yaptırabilirsiniz. Teknik bilimler ile ilgili tercümeler de kusursuz olarak yapılmaktadır. Medikal yani tıp alanında tercümeler, kapsamlı şekilde hukuki tercümeler, resmi yazışmalara ilişkin tercümeler, noterlik belgelerinin tercümesi, bilimsel çalışmaların tercümesi gibi çalışmalar uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu alanlarda özel kelimeler ve bazı ifadeler bulunmaktadır. Bu nedenler tercümelerin gelişigüzel, günlük İngilizce ifade ile değil, özel şekilde bu kelimelerle yapılması lazımdır. Ekibimiz size bu profesyonelliği sağlayacaktır. Yabancı ortaklarınıza ya da çevirimleri ibraz edeceğiniz resmi kurumlara kesinlikle mahcup olmayacaksınız.

Tüm Dillerde Uzman Yeminli Tercüman Kadrosu

Şişli tercüme büromuzda bizler belgelerin aslı gibi tercüme edilmesine çok önem vermekteyiz. Belgelerin kesinlikle ek bir kelime veya ifade almadan, ekleme ya da çıkarılma yapılmadan tercüme edileceğinden emin olabilirsiniz. Hizmetlerimiz arasında simültane yani anında tercüme hizmetlerimiz de gelmektedir. Ses kayıtlarının çözülmesi olan deşifre hizmetleri için de ofisimizden yararlanabilirsiniz. Şişli’de tercüman ihtiyaçlarınızı da bizler mükemmel şekilde karşılamaktayız. İş toplantınız için her türlü çevirmek ihtiyacınızda hemen ofisimizle irtibata geçiniz. Hem birebir çeviri, hem de toplantı, konferans gibi etkinliklerde gruplara çeviri yapılması çalışmalarımız için ekibimiz müsait. Daha önce tercümesi yapılan fakat yanlış ya da hatalı çevrilen metinler için de firmamız yardımcı olmaktadır. Hatalı tercüme edilen evrakların düzeltmesi firmamız tarafından yapılmaktadır. Tüm bu hizmetlerimiz için çevirilerin profesyonel şekilde yapılması, dünya standartlarında bir hizmet sağlanması söz konusu olmaktadır.  Tüm bu çalışmalarımızın karşılığında sizlere sunduğumuz tercüme ücret tarifemizin ise son derece makul olduğunu belirtelim. Uygun fiyat çizelgemizden son derece memnun kalacaksınız. Ödemelerinizi nakit, kredi kartı, online havale ödemeler gibi yöntemlerle yapabilirsiniz. Mutlaka bize başvurun ve çalışmalarımızın ne kadar profesyonel olduğunu siz de görün.

Metropol Tercüme olarak Şişli’de şu hizmetleri sunmaktayız:

Şişli yeminli tercüme, Şişli noter onaylı tercüme, Şişli simultane tercüme, Şişli ardıl tercüme, Şişli diploma tercüme, Şişli transkript tercüme, ehliyet tercümesi Şişli, transkript tercümesi Şişli, mahkeme kararları tercümesi Şişli, pasaport tercümesi Şişli, imza sirküleri tercümesi Şişli,  nüfus cüzdanı tercümesi Şişli, ticaret sicil gazetesi tercümesi Şişli, boşanma kararı tercümesi Şişli, faaliyet belgesi tercümesi Şişli, oda kayıt sureti tercümesi Şişli, evlilik cüzdanı tercümesi Şişli, şirket faaliyet raporları tercümesi Şişli, tapu tercümesi Şişli, patent tercümesi Şişli, sözleşme tercümesi Şişli, apostil tercümesi Şişli, vekâletname tercümesi Şişli, sağlık raporu tercümesi Şişli, denklik belgesi tercümesi Şişli…

Şişli Tercüme Bürosu olarak Hizmet Verdiğimiz Diller

Şişli İngilizce tercüme, Şişli Almanca tercüme, Şişli Fransızca tercüme, Şişli Arapça tercüme, Şişli İspanyolca tercüme, Şişli Farsça tercüme, Şişli Azerice tercüme, Şişli Rusça tercüme, Şişli İtalyanca tercüme, Şişli Çince tercüme, Şişli Ukraynaca tercüme, Şişli Japonca tercüme, Şişli İsveçce tercüme, Şişli Norveçce tercüme, Şişli Danca tercüme, Şişli Lehçe tercüme, Şişli Macarca tercüme, Şişli Tayca tercüme, Şişli Azerice tercüme, Şişli Arnavutça tercüme, Şişli Boşnakça tercüme, Şişli Bulgarca tercüme, Şişli Çekçe tercüme, Şişli Flemenkçe tercüme, Şişli Gürcüce tercüme, Şişli İbranice tercüme, Şişli Kazakça tercüme, Şişli Korece tercüme, Şişli Türkmence tercüme, Şişli Tayca tercüme, Şişli Latince tercüme, Şişli Osmanlıca tercüme, Şişli Portekizce tercüme, Şişli Kürtçe tercüme, Şişli Sırpça tercüme, Şişli Slovakça tercüme, Şişli Slovence tercüme, Şişli Urduca tercüme, Şişli Yunanca tercüme.

Comments are closed.