Tercümanlık Hizmetleri

TERCÜMANLIK HİZMETLERİ

Tercüme hizmetleri konusunda aklınızda soru asla bırakmayacak teknik hizmetler sunulmaktadır. Ülkemizde hizmet veren ve bu anlamda projeler düzenlenmektedir. Tercüme ihtiyacı eskiden beri değişen toplumlara ayak uydurmak adına gerekli olan sistemlerdir. Geçmiş yüzyıllardan beri ihtiyaç haline gelmektedir. Tercüme hizmetleri bürolarda çalışan uzman kişiler tarafından teknik metinler üzerinde yapılabilmektedir. Tercüme yazılı veya sözlü olabilir. Türkiye’de bu iş için meslek grupları oldukça fazladır. Tercüme pratik bilgilerle belirli alanlarda verilmektedir. Dünya çapında gelişen bu hizmetler tercümanlık bürosu sayesinde insanların birbirleriyle iletişimini sağlar. Ülkemizde son zamanlarda hızla arttan ihtiyaç olan bu hizmetler teknik çalışanlar tarafından verilmektedir. Dünyada evrensel olan dil aktarımları uzman kadro tarafından yapılmaktadır. Dünya coğrafi dağılımlarda en yaygın kullanılan dil üzerine hizmet verecek yeterli personel sayısına sahip olmaktayız. Tercüme konusunda sene sonlarına kadar düzenlenen kampanyalar hazırlanmaktadır. Bu işi vizyon haline getiren uzman kadromuz sayesinde her dilde seri ve hızlı işlemler yapılmaktadır. Akademik teknik, hukuk, gibi alanlarda firmamız bünyesinde hizmet verilir. Bu alanda hizmet veren en az 10 yıllık deneyimlere dayalı olan hizmet verilir.

Özel uzmanlık gerektiren tercümanlık bürosu hizmetleri garantisinde özel olarak geliştirilen sistemler sunulmaktadır. Özel ve önemli olan dosyalarda iş planlaması gizlilik çerçevesi içinde yapılmaktadır. 20 yıllık deneyimin vermiş olduğu bilgili kadromuz noter onaylı tercüme yazıları sunmaktadır. Finans ve ardıl gibi değişik alanlarda hizmet verilmektedir. İş dünyası için şirkette geliştirici projelere yönelme sağlayan tercüme işlemleri yapılır. Tercüme hizmetlerinde rekabetçi politikanın vermiş olduğu kurallar gereği değişen fiyat listemiz vardır. Ulusal hizmetler alanında ülkemiz için haftanın 7 gün ve tüm saatleri boyunca uzman kadromuz tarafından hizmet verilir. Şirket bünyesinde acil yapılması istenen işler için nöbetçiler vardır. Sizleri mağdur etmemek adına acil tercüme işlemleri ve çeviri işlemleri yapılır. Firmamız gerek editörlerimizle gerek çalışan tüm personellerimizle fark yaratmaya devam etmektedir. Şirketimiz idari yönetimi etkileyecek olan resmi nitelikte olan evraklar için gizlilik kuralları içinde hareket etmektedir. Bir tercümanlık bürosunda hizmet verecek uzman sayısı yeterli olması gerekmektedir.

Diplomasi iş süreçlerinde ve ıslak mühür gerektiren özel tercüme hizmetleri gizli yapılmaktadır. Şirketimizden diğer üçüncü kişilere kopyalama gibi işlemler müşteriden izinsiz yapılmaz. Gümrük ve ticari değeri oldukça fazla olan tercüme işlemlerinde yasal zorunluluklar yerine getirilmektedir. Bu alanda hizmet veren İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir gibi büyükşehirlerde tercüme bürolarımız bulunmaktadır. Tercüme konusunda globalleşen toplumda Türkiye ve dünyada önde gelen kurumsal firmalarla çalışmaktayız. Kurulduğu andan itibaren tercümanlık bürosu hizmetleri fark yaratan sistemle çalışmaktadır. Her geçen gün tercüme hizmetleri firmamızı en iyiye yükseltmektedir. İstanbul’un merkezi konumlarında çözümler sunan ve yenilikçilik yaratan hizmetler sunulmaktadır. Her projeye özel çalışmalar yapılmaktadır. Dünya’nın dört bir yanına hizmet vermeye çalışan ekibimiz 7/24 hizmetinizdedir.